KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12944371
nr 1294 4371
"A game of horse polo". Persien, ej signerad, ram med intarsia. Motivet: 20x49 cm. Olja på pannå, ramens yttermått: 28x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:21:53
2/12 16:56:18